Serwis laptopów i PC

Zapraszamy Państwa

do prowadzonego przez nas profesjonalnego serwisu, w którym wykonujemy pogwarancyjne naprawy sprzętu:

  • Laptopy (każdej marki),
  • Komputery stacjonarne PC

OFERUJEMY:

• BŁYSKAWICZNY SERWIS – Diagnostykę i naprawę sprzętową laptopów oraz komputerów stacjonarnych PC. Od wymiany matryc, układów BGA, gniazd zasilania, czyszczenia układu chłodzenia w laptopach, po wymianę podzespołów komputerowych, płyt głównych, pamięci, zasilaczy itp. Wiemy, że w obecnych czasach praca oraz nauka bez sprzętu jest bardzo trudna, dlatego każdą naprawę wykonujemy na miejscu w możliwie jak najkrótszym czasie.

• SYSTEM OPERACYJNY – Instalacje systemów “od nowa” wraz z pełnym oprogramowaniem, naprawy i optymalizację systemów, przyspieszanie oraz czyszczenie, przeprowadzanie aktualizacji i konfiguracje systemów operacyjnych. Update systemu operacyjnego z Windows 7 / 8 / 8.1 do sytemu Windows 10 lub 11.

• OPROGRAMOWANIE – Usuwanie złośliwego oprogramowania (wirusów, trojanów itp.). Instalacja darmowych oraz płatnych programów antywirusowych. Instalacje, konfiguracje i personalizacje różnego typu oprogramowania.

• MODERNIZACJĘ KOMPUTERÓW I LAPTOPÓW – Sprzęt długo się uruchamia i bardzo wolno chodzi? Dla nas to nie problem! Dzięki nam, Państwa sprzęt otrzyma drugie życie i będzie chodził do 10 razy szybciej*! Przeprowadzamy modernizację w każdym sprzęcie, dzięki czemu podnosimy osiągi nawet w bardzo starych komputerach i laptopach. Wszystko to w wyjątkowo atrakcyjnych cenach! Zapraszamy na darmową wycenę.

• KONFIGURACJA KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ – Konserwacja i czyszczenie sprzętu komputerowego. Składanie komputerów w dowolnej konfiguracji. Doradztwo w zakresie sprzętu komputerowego – laptopów, dopasowane do wymagań użytkownika oraz zasobów jego portfela.

• ODZYSKIWANIE DANYCH – z dysków twardych, kart pamięci itp.

Na każdą naprawę sprzętową udzielamy gwarancji! Każda naprawa wykonywana jest na miejscu w możliwe jak najkrótszym czasie!


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny.

Rzeczy niemożliwe wykonujemy od zaraz, cuda zajmują nam trochę więcej czasu 🙂