Hurtownia elektryczna

została założona w 2007 roku.

Jesteśmy stabilną i solidną firmą specjalizującą się w handlu hurtowym i detalicznym artykułami elektrycznymi, osprzętem, przewodami, oświetleniem, rozdzielnicami i wieloma innymi produktami.

Współpracujemy z największymi producentami i importerami w kraju, dzięki czemu możemy zaoferować Naszym klientom najniższe ceny na rynku.

Stosowane przez nas rozwiązania w zakresie handlu i usług, ściśle korespondują z najnowszymi, uznanymi w świecie kierunkami obsługi klienta.

Zaufało nam już wielu Instalatorów jak i osób prywatnych. Do każdego podchodzimy indywidualnie w taki sposób aby współpraca z nami było miłym wspomnieniem.

Wirtualny spacer
Czytaj więcej

Hurtownia elektryczna Góra Kalwaria

Hurtownia elektryczna A-PRO w Górze Kalwarii proponuje szeroki asortyment artykułów i materiałów elektrycznych, elektroinstalacyjnych oraz oświetleniowych. Nasza oferta obejmuje kilka tysięcy produktów dostępnych na miejscu i „od ręki”. Jeśli jednak poszukują Państwo towarów, których aktualnie nie posiadamy na stanie, bez problemu sprowadzimy wybrany przedmiot już następnego dnia roboczego. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Nasz asortyment pozwala na pełne zaopatrzenie prowadzonej działalności – sklepu czy firmy świadczącej usługi elektryczne. W przypadku dużych i regularnych zakupów, istnieje możliwość negocjacji cen i uzyskania dodatkowych, atrakcyjnych rabatów.

Szeroka oferta produktowa

Od lat współpracujemy z polskimi i zagranicznymi producentami, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom najwyższej jakości, nowoczesny towar w przystępnych, konkurencyjnych cenach. Naszymi partnerami biznesowymi są jedynie najlepsi producenci i autoryzowani dystrybutorzy. W asortymencie posiadamy produkty takich renomowanych polskich i zagranicznych marek jak: Philips, Osram, Hager, Kanlux, Karlik, Ospel, Orno, Spotline, Kontakt Simon, Zamel, Bitner, Elpar, NKT, Telefonika, Berker, Bemko, Legrand, Eaton, Simet, Hager, Led Line, Moeller, GTV, Wago, Elektrokabel, Superled i inni.

Bogata oferta produktowa naszej hurtowni w Górze Kalwarii obejmuje m.in. kable i przewody, bezpieczniki, wyłączniki światła, żarówki LED, tradycyjne, halogenowe i energooszczędne, paski i taśmy LED oraz wiele innych akcesoriów.

Oprócz produktów do oświetlania wnętrz pomieszczeń, proponujemy też duży wybór oświetlenia zewnętrznego, w tym m.in. halogeny LED, słupki i lampy ogrodowe, naświetlacze czy oprawy dogruntowe. Wszystkie produkty są nowe, sprawne i objęte gwarancją producentów.

Fachowe doradztwo

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, którym zależy nie tylko na najwyższej jakości produkcie w dobrej cenie, ale i fachowej pomocy, służymy poradą w zakresie wyboru odpowiedniego produktu. Świadczymy wszechstronne usługi doradcze, których celem jest dobór rozwiązań i akcesoriów spełniających wymagania odbiorców – zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.

Szeroki obszar działania

Siedziba naszej hurtowni mieści się w Górze Kalwarii, jednak nasza działalność nie ogranicza się tylko do lokalnego obszaru, ale sięga dużo dalej. Obsługujemy podmioty gospodarcze i osoby indywidualne z całej Polski. Dzięki współpracy z największymi firmami kurierskimi i przewoźnikami, oferujemy dostawę produktów na terenie kraju w cenie już za 0 zł, zarówno przy płatności z góry, jak i za pobraniem. W przypadku zamówień od klientów z naszego miasta i okolic, zapewniamy dostawę towaru własnym transportem w ciągu 2 godzin od złożenia zamówienia.

Zalety zakupów w hurtowni elektrycznej

Zakupy w hurtowni elektrycznej przynoszą wiele korzyści. Przede wszystkim hurtownie z artykułami elektrycznymi posiadają w asortymencie wielki wybór osprzętu i materiałów elektrycznych różnego rodzaju i dowolnych marek, co pozwala na niemal nieograniczony wybór produktów dostosowanych do własnych preferencji oraz możliwości finansowych. Tak szeroka dostępność towarów jest bardzo rzadko spotykana w zwyczajnych, niewielkich sklepach elektrycznych. Dodatkowo w przypadku braku konkretnego towaru, hurtownik ma możliwość sprowadzenia go bezpośrednio od producenta w korzystnej cenie, co często jest niestety niemożliwe w zwykłych sklepach.

Dzięki brakowi pośredników, stałej współpracy i zazwyczaj dużym, regularnym zamówieniom, hurtownia jest w stanie wynegocjować bardzo atrakcyjne, niskie ceny, na czym w następnej kolejności korzysta zamawiający. Dodatkowo stali klienci lub osoby dokonujące dużych zakupów, mogą liczyć zwykle na dodatkowe zniżki.

Ponadto w elektrycznych hurtowniach często pracują osoby, które rzeczywiście pasjonują się elektryką i posiadają odpowiednie, kierunkowe wykształcenie. Z tego też względu w razie wątpliwości co do doboru produktów, klient ma możliwość uzyskania rzetelnej porady u doświadczonego i kompetentnego pracownika.

A-PRO hurtownia elektryczna Góra Kalwaria zaprasza do skorzystania z oferty

Przedstawione wyżej korzyści: bogaty asortyment, niskie ceny i doradztwo ekspertów to cechy, którymi może poszczycić się hurtownia elektryczna A-PRO. Dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku pytań dotyczących oferty i dostępności towarów, zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego – nasi handlowcy z chęcią udzielą Państwu szczegółowych informacji.